Skuadra e parë që ka mbërritur në Air Albania është ajo e Feynoord. Klubi hollandez ka zbarkuar në impiantin modern shqiptar, nën masa të rrepta sigurie.

Pak minuta më vonë do të dalin edhe formacionet zyrtare, ku do mësojmë se kush do jetë nga minuta e parë në të dyja kampet. Roma-Feynoord vlen për finalen e Conference League dhe luhet në orën 21.00.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb