Ish-ministrja e Integrimit dhe kandidatja e LSI-së për deputete në qarkun e Tiranës, Klajda Gjosha, përmes një statusi në “Facebook” shkruan se Fieri meriton një kryedeputete si Monika Kryemadhi.

Gjosha thekson se qyteti meriton ndryshimin dhe rikthimin e dinjitetit.

  • foto galeri
  • foto galeri

Postimi i Klajda Gjoshës:

Fieri meriton një kryedeputete si Monika Kryemadhi! Fieri meriton ndryshimin dhe rikthimin e dinjitetit!

Në 25 Prill zgjedhim forcën e një gruaje të fortë për t’i rikthyer shpresën cdo familje fierake!

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: