Një foto e postuar pak minuta më parë nga Fifi ka bërë “lëmsh” fansat duke aluduar se është në pritje të një fëmije me të dashurin e saj, Adis Patushin.

Fifi në postimin e saj e ka quajtur atë “babi” ndërsa ai e ka ripostuar në profilin e tij në Instagram duke e quajtur “mami”.

Dyshja që pas konfirmimit se janë çift kanë qenë shumë aktiv në rrjetet sociale me deklarata dashurie ndaj njëri-tjetrit, teksa shihen në “qiellin e shtatë” së bashku.

Nuk dihet nëse këto “etiketime” të fundit janë një formë “përkëdhelie” që ata i bëjnë njëri-tjetrit apo një formë për të njoftuar një pritje të ëmbël.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: