200 gr fileto viçi
50 gr kumbulla të thata
2 lgj verë të kuqe
10 gr lajthi
200 gr spinaq
Kanellë
Kripë, piper

(er.cu/vila24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb