Finalja e madhe e Champions League mes Interit dhe Manchester Cityt pritet të jetë mjaft e luftuar. Nuk është i këtij mendimi ish-sulmuesi anësor i Real Madrid, Gareth Bale.

Sipas Bale, ndeshja nuk do të ketë histori dhe “Qytetarët” do triumfojnë me shifrat e pastërta 5-0. Lajmi ka qarkulluar gjerësisht në rrjet, duke gjetur hapësirë edhe në mediat sportive. Takimi Inter-Manchester City do të zhvillohet në Atatürk Olimpiyat Stadium.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb