Einxhel është surpizuar nga i ati në këtë natë finale.

Takimi i tyre u shoqërua me puthje e përqafime dhe disa thënie të babait të moderatores që e prekën shumë këtë të fundit.

Ai tha se Einxhel ka dëshmuar që është një vajzë e fortë dhe këtë e ka mësuar tashmë një publik i tërë.

Sipas tij, Einxhel e ka merituar finalen dhe ja ku është, në mesin e 4 finalistëve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb