Interi do të masë forcat të shtunën me Manchester Cityn, në kuadër të finales së UEFA Champions League. Në këtë takim favorit është ekipi i Guardiolës, por futbolli ka treguar se mund të ketë surpriza.

Një nga futbollistët që ka kontribuar shumë për zikaltërit, madje ka qenë pjesë e tyre në kohën e tripletës, ka udhëtuar për në Stamboll për të parë sfidën. “Të shtunën si në 2010? Shpresojmë, forza Inter” – Tha ai për mediat.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: