Presidenti i Republikës Ilir Meta, ndodhet në stadiumin “Air Albania” ku do të luhet edhe finalja e Conference League.

Ndërsa ka publikuar një foto në Facebook brenda ambienteve të stadiumit, presidenti uron një mbrëmje të paharruar.

“Të dashur miq ju uroj një mbrëmje të paharruar nga Air Albania! ⚽“, shkruan ai.

96

Ndërkohë vijon hyrja e tifozëve në stadium, ndërsa policia ka vazhduar me kontrollet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb