Roma bëri një paraqitje të mirë mbrëmë në Air Albania, duke fituar trofeun e parë të Conference League, pas atij triumfi minimal 1-0 ndaj Feyenoord.

Italianët, tashmë do tentojnë që të marrin Scudeton vitin tjetër, trofe që mungon që nga edicioni 2000-2001. Sipas kompanive të basteve, koeficienti që shpall Romën fituese të Seria A për sezonin që vjen është 3.50. Kujtojmë që para një viti, kur frenat e ekipit i mori Mourinho, kuota ishte më e madhe, diku te 5.00.

 

8i
8i

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb