Ndaj Bjellorusisë i vetmi rezultat që kënaq ambientin kuqezi është fitorja, i vetmi rezultat që i dhuron kuqezinjve kreun e grupit në Ligën e Kombeve. Ky është një takim jetik jo vetëm për fatet e grupit por dhe për vazhdimësinë e projektit me Reja në stol. Tekniku italian është i vetëdijshëm për rëndësinë e këtij takimi por kurrsesi nuk mendon se e ardhmja e tij varet nga një sfidë. Reja ka vendosur që për këtë takim nga minuta e parë do të luajnë këta 11 lojtarë:

Formacioni
Formacioni

SHQIPËRIA: Berisha, Ismajli, Gjimshiti, Veseli, Doka, Memolla, Memushaj, Gjasula, Laçi, Cikalleshi, Manaj. Trajner: E. Reja

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb