Prezenca e OSBE në Tiranë, Këshilli i Evropës dhe NDI, (National Democratic Institute), do të organizojnë një tryezë mbi çështjet e financimit të partive politike dhe të fushatave zgjedhore në Shqipëri.

Tryeza do të organizohet më 19 nëntor, ndërsa janë ftuar të marrin pjesë PS, PD, partitë të tjera politike, KQZ, ekspertë, shoqëria civile.

C95f6237 Aa73 4711 Bc8a 21d09f437ca6
C95f6237 Aa73 4711 Bc8a 21d09f437ca6

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb