Kreu i PD, Lulzim Basha ka takuar Kryegjyshin Botëror të Bektashinjve, Haxhi Dede Edmond Brahimajn në ditën e Fiter Bajramit.

Basha ka shkuar në Kryegjyshatën e Bektashinjve i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Aurela Basha.

Po sot Basha vizitoi edhe selinë e Komitetit Mysliman të Shqipërisë.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb