PS ka mbledhur asamblenë e njësisë 9 në kryeqytet. përmes fotove të publikuara nga mbledhja, me anëtarët e asamblesë në këtë njësi, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali shkruan se është ne prag të një procesi rigjenerimi total të strukturave.

“Së bashku me Ervinin, Ogertën dhe ekipin drejtues të PS, vazhduam analizën e sfidave, pengesave dhe të rezultatit që prodhuan zgjedhjet e #30Qershorit ? Të bindur që fitimtari ? kërkon gjithmonë të përmirësojë vetveten, edhe forca jonë politike është ne prag të një procesi rigjenerimi ? total të strukturave!

Mbështetje maksimale për çdo OS?, si menyra më e mirë për të falenderuar çdo socialist të thjeshtë e të përkushtuar! ?” Shkruan Spiropali në facebook.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb