Një “luftëtar” i vërtetë në fushën e lojës, por edhe jashtë saj. Ish-portieri i kombëtares turke Rustu Recber ka fituar “sfidën” më të vështirë në jetën e tij, duke u shëruar nga Coronavirus. Pas 11 ditësh në spital dhe pasi gjëndja e tij shëndetësore u përkeqësua, Recber ka arritur të mundë virusin.

Son Dakika Isil Recber Corona Virus Testi Poz 13093772 Amp
Son Dakika Isil Recber Corona Virus Testi Poz 13093772 Amp

Lajmi është bërë I ditur nga bashkëshortja e tij me anë të një postimi në “Instagram” ka arritur të mposhtë koronavirusin, pas 11 ditëve tepër të vështira në betejë me të. “Çfarë dite e mrekullueshme! Faleminderit zot. Pas 11 ditësh tepër të vështira, burri im është shëruar. Zoti i pranoi lutjet. Ai na sheh dhe na mbron”, lexohet mes të tjerash në postimin e Isil Recber.
(balkanëeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb