Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, ka arritur të mposhtë koronavirusin. Pas disa javësh e infektuar, ministrja Denaj jep lajmin se ka rezultuar negative në testimin e fundit ndaj Covid-19.

Mesazhi i Denajt:

Të dashur miq,
Dua të ndaj me ju rezultatin negativ në testimin e fundit ndaj Covid 19.
Ftoj të gjithë të kemi besim të plotë tek mjekët tanë të familjes sepse janë të vetmit që mund të na gjenden pranë në momente të vështira.
Ju falenderoj të gjithëve për mbështetjen që më keni dhënë me mesazhet tuaja inkurajuese.🙏

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb