Kukësi vazhdon përgatitjet për sezonin e ri. Verilindorët luajnë sot një miqësore në Stamboll ndaj  Pendikspor SK, sfidë kjo që u fitua 0-1 me gol të Jakup Berishës.

Trajneri i kuksianëve, Skënder Gega shfrytëzoi këtë ndeshje për të parë gjëndjen fizike të lojtarëve, sakaq ky test shihet si mundësia më e mirë për të mbajtur në formë futbollistët.

Kukësi kërkon që të jetë mes më të mirave në sezonin e ri futbollistik dhe pse jo, të fitojë edhe kampionatin shqiptar.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: