Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta, pas përfundimit të ndeshjes Shqipëri-Armeni nëpërmjet një statusi në Facebook, ka uruar Kombëtaren.

“Bravo kuqezinjve tanë për rikthimin te fitorja”, shkruan Meta ndërsa ka publikuar edhe disa foto të momenteve të kësaj ndeshjeje.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb