I kushtëzuar nga mungesat e shumta, Zinedine Zidane arriti të kthejë Real Madrid te fitorja në La Liga. Por edhe kaë nuk ka mjaftuar që trajneri francez të jetojë ditë të qeta në pankinë. Pas mediave spanjolle është BBC që ngre të tjera hije dyshimi në lidhje me të ardhmen e tij në pankinën e “los blancos”.


5d7d008ed8ad5878fd3da2ff
5d7d008ed8ad5878fd3da2ff

Duke qëndruar në atë që raporton rrjeti prestigjoz, Florentino Perez vazhdon të jetë në raport në ngushtë me Jose Mourinho, pasi e konsideron “Special One” njeriun e duhur për të zëvendësuar Zizu. Lajme të këqia që nuk ia vështirësojnë akoma më shumë punën francezit, nën presion dhe shumë I kritikuar në këtë fillim të sezonit.Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb