Ajo është një nga golfistet më të bukura në botë. Po flasim për Eleonora Incardona, e lindur në 25 janar 1990 në qytetin e Raguzës, Sicili. Bukuroshja italiane ka kohë që ka fituar vëmendjen e të gjithëve për shkak të fizikut dhe formave që ka.

Incardona ndodhet në Milano, vend në të cilin ka preferuar të bëjë një set fotografik tejet seksi. “Foto të rastësishme përreth Milanos” – shkruan ajo.

 

 

32 vjeçarja ka një lidhje tejet të veçantë me sportin. Përveç dashurisë për golfin, një pjesë të zemrës e ka edhe për botën e televizionit. Incardona është një fytyrat më të njohura te SportItalia.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb