Ajo prej disa muajsh është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe duket se ka ndërruar tërësisht stilin e jetesës.
Fjala është për këngëtaren shqiptare, Flaka Krelani, e cila së fundmi ka bërë një ndryshim drastik edhe në pamje.

  • foto galeri
  • foto galeri

Krijuesja e hitit “Zjam” ka prerë thuajse tërësisht flokët dhe ka sjell një stil të veçantë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb