POGRADEC

Një banesë private është përfshirë nga flakët në qytetin e Pogradecit. Gazetarja Lorena Kodra raporton për BalkanWeb se brenda banesës ka qenë një person që ëshët shpëtuar nga zjarrfikësit.

Personi në fjalë ka shpëtuar pa dëme, por zjarri ka qenë i përmasave të mëdha.

Nga ana tjetër dyshohet se shkak i rënies së zjarrit ka qenë një bombul gazi, ndërsa tani flakët janë izoluar.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb