Zjarri në “Qytetin Studenti” ka ndodhur në një gdoinë 3-katëshe, bodrumi i së cilës shërbente edhe si magazinë rrobash.

Sipas gazetarit Igli Çelmeta zjarri në bordum është i përmasave të mëdha, duke sjellë dëmtimin e kollonave mbajtëse të godinës e cila tanimë rrezikon edhe të shembet.

Sakaq, policia dhe forcat zjarrfikëse ende po luftojnë me flakët dhe po hetojnë për prejardhjen e tyre.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb