Një zjarr është aktivizuar pak minuta më parë në Ksamil.

Zjarri ka shpërthyer në një zonë të pandërtuar në hyrje të Ksamilit, e cila në vitet e komunizmit ka qenë ullishte. Zjarrfikëset e Sarandës po shkojnë drejt vendngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: