E ftuar në emisionin “Voila”, deputetja e Parlamentit të Kosovës, Duda Balje ka folur për një tjetër pasion veç politikës. Nëse do të kthehej pas në kohë, ajo thotë se mund të ishte bërë kirurge.

E pyetur nëse pamja fizike ka ndikuar pozitivisht në karrierën e saj, Duda Balje nu e ka fshehur një gjë të tillë.

Edhe paranë, Duda e shikon si një gjë shumë të rëndësishme në jetën e saj, pasi pa para nuk sigurohen të mirat materiale.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb