Trejsi Sejdini prej disa muajsh është larguar nga Shqipëria. Pas përfshirjes së emrit të saj në çështjen e ish-të dashurit, missi vendosi të shkonte në SHBA ku dhe të provonte pasarelat ndërkombëtare. Ashtu si vetë ajo e ka thënë jeta në Amerikë nuk është si në Tiranë, megjithatë duket se bukuroshja ka vendosur të qëndrojë atje për disa kohë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Një nga postimet e fundit të bërë në rrjetet sociale, ka intriguar fansat, duke hamëndësuar për një lidhje mes saj dhe Noizyt. Me një pozë seksi, Trejsi ka pozuar veshur me linjën e rrobave të reperit të mirënjohur dhe gjithashtu e ka taguar edhe vetë Noizyn në këtë postim. Natyrisht që kjo është vetë hija e parë e dyshimit që mes dy personazheve mund të jetë një flirt, apo ndoshta vetëm një pozë e rastësishme me veshjet e mikut të saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb