Këngëtari i dashur për publikun, Flor Mumajesi, ka ngritur dyshime te fansat se do të bëhet baba për herë të parë. Në një foto që këngëtari ka publikuar në ‘InstaStory’, shfaqet një suvenir druri, që ka të gdhendur një vogëlush që fle.

Këtë portret, Flori e ka shoqëruar me emojin e një zemre. Kjo ka bërë që fansat të aludojnë. kjo nuk është hera e parë që Flori përflitet se do të bëhet baba, pasi edhe më herët ka qenë në qendër të mediave rozë lidhur me këtë fakt.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb