TIRANE

Flori Mumajesi është fituesi i ecidionit të 20-të të “Këngës Magjke”. Kënga e tij “Plas” u rendit e para në tabelë me 1092 pikë, ndërsa në vend të dytë u radhit Eli Fara ft. Aurela Gaçe – kënga me titull “Zemra rra-ta-ta-ta”, si dhe të tretin Fifi ft. Mc Kresha me këngën “Psikopatja jote”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Disa postime të ëmbla kanë bërë Fifi dhe Flori për njëri-tjetrin ditën e sotme. Flori publikoi një fotografi të Fifit duke qeshur, ndërsa ka bërë një zemër me të cilën e krahason qeshjen e këngëtares.

Edhe Fifi ia ka kthyer, duke i thënë se kjo e qeshur është vetëm për të. Tashmë dihet se dyshja janë duke punuar bashkë për një projekt të ri. Pak kohë më parë në media u publiokua një video e Florit dhe Fitit shumë afër njeri tjetrit, por që mendohet të jetë pjesë e bashkëpunimit të tyre të ri.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb