Goli i jashtëzakonshëm i Kristiano Ronaldos kundër Sampdorias, ka mahnitur të gjithë adhuruesit e futbollit, që kanë vlerësuar në maksimum gjestin atletik të yllit të Juventusit.

Edhe presidenti i Sampdorias, Masimo Ferrero, ka folur për “Sky Sport” duke komentuar ndeshjen e të tijve. “Ekipi është dhe ka luajtur mirë kundër Juventusit. Ronaldo duhej ndëshkuar me të verdhë sepse dje fluturoi si aeroplan (qesh). Takimin e djeshëm e fitoi ai. Ne kemi luajtur mirë”.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb