Kreu i Partisë Demokratike ka mbërritur në Kuvendin e Shqipërisë. Në një prononcim të shkurtër për mediat Basha u shpreh se fokusi i tij do të jetë vetëm për qytetarët.

Ai tha se prej më shumë se një viti PD është marrë vetëm me problemet e brendshme, por se kjo kohë tani ka marrë fund.

“Do të fokusohem tërësisht te problemet e qytetarëve. Për një vit e gjysmë PD ka qenë në sulm dhe është marrë me veten e vet. Ka marr fund kjo kohë. Ditë për ditë do jemi me njerëzit dhe për njerëzit”, tha Basha.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb