Kreu i PD-së Sali Berisha do të organizojë një foltore në Itali. Lajmin e ka bërë të ditur sekretari për Diasporën në PD, Indrit Hoxha, i cili ka postuar dhe një foto me kryetarin, nënkryetarin dhe sekretarin e degës së PD Romë.

Foltorja do të mbahet më 18 shtator.

“Me kryetarin e PD Sali Berisha dhe me Kryetarin, Nënkryetarin dhe Sekretarin e degës Romë-Itali. Më 18 shtator “Foltore” në Romë ✌️”, shkruan Hoxha.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb