Mëngjesin e sotëm dy persona kanë mbetur të vdekur në Kiev pasi shpërthimit të një predhe e cila goditi një ndërtesë vendbanimi në veriperëndim të Kievit.

Ndërkohë si pasojë e këtij sulmi 3 persona u dërguan në spital, ndërsa nëntë të tjerë morën kujdes shëndetësor po në vendin e ngjarjes, shkruajnë mediat e huaja.

2

1

Kiev

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: