Forcat speciale të Maqedonisë e kanë përjetuar si tifozë të mirëfilltë sfidën e sotme përballë Shqipërisë.

Një video tregon momentin kur Maqedonia po përgatitej për të ekzekutuar 11-metërshin e dyshimtë të ndeshjes dhe pasi Trajkovski realizon, forcat speciale nuk ngurojnë të festojnë, raporton “panorama sport)

(e.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb