Chelsea dhe Tottenham do përballen në orën 17.30, në kuadër të Premier League. Pak më parë janë publikuar edhe formacionet. Si Tomas Tuchel ashtu edhe Conte kanë vendosur për titullarët.

Nga minuta e parë për Chelsean nuk e nis Armando Broja. Sulmuesi shqiptar është preferuar të qëndrojë në stol, për t’u aktivizuar gjatë ndeshjes.

Ndeshja e fundit direkte është fituar nga të besuarit e Tuchel me shifrat 2-0. Golat, asokohe, realizoheshin nga Ziyech dhe Silva.

Yyyyyyyy
Yyyyyyyy

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: