Shkëndija luan sot në Shkup fatet e Europës. Ekipi i Shaqirit do të përballet me suedezët e AIK në ndeshjen e turit të 3-të kualifikues të Conference League.

Llogaritë mbeten të hapura, pasi sfida e parë kishte përfunaur në shifrat e barabarta 1-1. Golit të Hasanit i përgjigjej Guidetti.

Nëse Shkëndija kalon me sukses këtë tur, në Play Off do sfidojë të eliminuarën e çiftit Fenerbahce-Slovacko.

Ttt5
Ttt5

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: