Në Manchester, luhet një nga takimet më të rëndësishme të këtij viti në Champions League. Manchester City do masë forcat me Real Madrid në orën 21:00, në sfidën e parë gjysmëfinale.

Pak më parë janë publikuar edhe formacionet. Pep Guardiola dhe Ancelotti kanë zgjedhur titullarët, me anë të të cilëve ekipet do zbresin në fushë.

 

Capture
Capture

Mbrojtje të blinduara, mesfushë që i ka zili e gjithë bota dhe sulm atomik. Kjo është ajo që të shkon në mendje, menjëherë sapo shikon rreshtimet. 90 minutëshi do të gjykohet nga Bryche.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb