Tirana do kërkojë suksesin në ndeshjen e parë të turit të dytë të Conference League. Bardheblutë do të masin forcat me Zrinjskin, sfidë kjo që fillon në orën 20.00.

Pak më parë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të kampionëve të Shqipërisë dhe atyre të Bosnjë-Hercegovinës. Ekipi i drejtuar nga Orges Shehi do synojë një rezultat pozitiv në takimin e parë, për të shpresuar më pas te kualifikimi.

65
65

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb