Partizani do përballet me Saburtalo Tbilisi në orën 18.00, në kuadër të turit të parë të Conference League. Pak më parë janë publikuar edhe formacionet e takimit që do luhet në Gjeorgji, në Tengiz Burjanadze Stadium.

Të kuqtë e nisin nga minuta e parë me Cara, Skuka dhe Hoti në ofensivë. Në Mesfushë ka emra të rëndësishëm si Rrapaj dhe Murataj. Në mbrojtje Belica dhe Bitri japin siguri.

2222222

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: