BRITANI E MADHE

Prindërit besojnë se vajza  e tyre 6 muajshe mund të ketë thyer një rekord pak pasi mori hapat e para vetëm 6 muajshe. Freya Minter lindi në shtator në spitalin e  Colchester  në Essex por Grace dhe Ryan e filmuan atë duke marrë rreze dielli, në kopështin e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Grace dhe Ryan kaluan pashkët duke vrapur pas vajzës së tyre Fraya,  e cila sipas tyre ka qenë gjithnjë  “një alarm”/ Shumica e fëmijëve nuk marrin hapat e tyre deri kur arrijnë rreth 10 muajsh.

“Ajo gjithmonë ka tentuar të luftojë gjumin dhe të mësojë gjërat shumë shpejt. Që 2 muajshe ka tentuar të qëndrojë të rrijë në këmbë”-u shpreh nëna e vajzës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb