Të dashuruarit në mbarë botën kanë festuar ditën e djeshme “Shën Valentinit”.

Në fotot e publikuara nga mediet e huaja, duket se të rinjtë britanikë kanë shfrenuar imagjinatën me festimet nëpër rrugë, me alkool, trazira dhe lakuriqësi.

Vajzat shihen në rrugë me veshje ekstravagante, ndërsa djemtë shtrihen në tokë, pasi e kanë tepruar me alkoolin.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ndërkohë, nuk mungojnë edhe çiftet e dashuruara. Nga krahu tjetër ka dhe djem dhe vajza që “zhvishen” nga çdo kompleksitet dhe në pamundësi për të pasur një të dashur, kanë zgjedhur ta kalojnë nën shoqërinë e miqve dhe mikeshave të tyre ditën e të dashuruarve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb