LAÇ

Një parakalim i gabuar është bërë shkak i një aksidenti të 3-fishtë në afërsi të Kryqëzimit të Patokut në Laç.

Një automjet ka parakaluar gabim një mjet tjetër duke shkaktuar aksidentin dhe për pasojë edhe plagosjen e dy të rinjve.

Të rinjtë e plagusr janë dërguar me urgjencë tek Trauma në Tiranë në gjëndje të rëndë shëndetësore.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb