Një aksident i pazakontë ka ndodhur sot në Prishtinë.

Grupi “Vrojtuesit e Lagjes”, në Facebook, kanë publikuar disa fotografi në të cilën shihet se si një makinë ka “fluturuar”, mbi muri duke rënë në një parking. Aksidenti ndodhi afër komunës së re të Prishtinës në lagjen “Arbëria”, ish-Dragodan. Ende nuk dihen nëse ka të lënduar dhe rrethanat që kanë shkaktuar aksident.

Policia po heton në lidhje me rastin në fjalë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: