Një aksident është regjistruar sot në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur pranë një qendre tregtare.

Siç shihet edhe nga fotot e siguruara nga ‘BalkanWeb’ makina e aksidentuar ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Deri më tani nuk dihet nëse ka persona të plagosur. Aksidenti në fjalë ka shkaktuar trafik të madh dhe bllokim të qarkullimit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: