ELBASAN

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Elbasan – Tuneli i Kërrabës.

Gazetari Fatmir Popja raporton se në këtë aksident janëtre automjete. Aksidenti ka ndodhur në hyrje të tunelit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për rrjedhojë është krijuar radhë e gjatë automjetesh. Radha e makinave është në 300 deri 400 metra. Shkak është bërë një defekt i automjetit në lëvizje.

Situata tashmë po shkon drejt normalizimit, ndërsa nga aksidenti nuk ka pasur pasoja në njerëz.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb