Dy të rinj, kushërinj mes tyre janë aksidetuar mbrëmjen e kësaj të marte në Shëngjin e për pasojë njëri prej tyre, Indrit Ndreca 27 vjeç ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin e Lezhës.

Dy të rinjtë po udhëtonin me motorçikletë dhe janë përplasur nga një makinë tip BMV në vendin e quajtur “Lapidari” në aksin rrugor Shëngjin – Lezhë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

27 vjeçari Indrit Ndreca nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë pak minuta pas perplasjes, ndersa kusheriri i tij është derguar me urgjencë në spitalin e  Traumës në Tiranë.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit të ndodhur, nderkohë që policia ka nisur hetimet.


(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb