TIRANE- Një aksident është regjistruar sot në Kombinat të Tiranës, ku një makinë është përplasur me shtyllën e energjisë elektrike.

Siç shihet edhe nga foto, nga përplasja e mjetit është dëmtuar edhe shtylla.

Deri më tani nuk dihet gjendja e drejtuesit të mjetit si dhe rrethanat e aksidentit. Mësohet se në vendin e ngjarjes ndodhet policia, ndërsa OSHEE po merr masa për riparimin e demit. Pas ndërhyrjes së kësaj të fundit është rikthyer edhe energjia në këtë zonë.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb