Një aksident është regjistruar sot në aksin rrugor Korçë-Dishnicë. Nga të dhënat e para mësohet se një person ka mbetur i plagosur.

Gazetarja Lorena Kodra deklaron për ‘BalkanWeb’ se në aksident janë përfshirë dy automjete.

Policia aktualisht ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: