TIRANË

Një aksident rrugor është shënuar pak më parë në kryeqytet, pranë mbikalimit të” Casa Italia”. “LSA” ka shkrepur foto nga vendngjarje, ndërsa raporton se në aksident janë përfshirë tre automjete, por fatmirësisht nuk raportohet për persona të plagosur.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për dokumentimin e plotë të saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

(n.m/BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb