Një aksident rrugor ka ndodhur këtë të shtunë në aksin rrugor Rinas-Fushë Krujë.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur pranë kthesës së Bubqit, ndërsa nuk raportohet për viktima. Siç shihet në fotot që LSA sjell në redaksinë e “BalkanWeb”, dy makina kanë dalë nga rruga dhe kanë përfunduar në një kanal, në anë të saj.

Ndërkohë, në vendngjarje ka mbërritur policia dhe karrotreci, i cili po nxjerr mjetet nga kanali.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: