Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:20 në tek kryqëzimi i Porcelanit, në rrugën ‘Hoxha Tahsin’.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy makina, të cilat janë përplasur kokë më kokë me njëra-tjetrën, ndërsa njëra prej tyre është kthyer dhe përmbys.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Siç shihet dhe nga fotot e publikuara nga LSA, dy mjetet janë dëmtuar shumë nga goditja, ndërsa ende nuk dihet nëse ka pasur persona të plagosur.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: