Një aktore argjentinase ka mahnitur fansat duke postuar një foto nudo të trupit të saj perfekt në moshën 64-vjeçare.

Graciela Ines Casanova, është gjithashtu moderatore dhe modele. Ajo shpërndau fotot të trupit të saj totalisht nudo në shtëpi në qytetin Villa Carlos Paz, duke i postuar në Twitter dhe Instagram.

Bashkangjitur fotove ajo shkruan: “Ky është rezultati i një jete të shëndetshme”. Megjithatë disa u treguan skeptikë për trupin e saj duke i komentuar në foto: “Silikonin dhe ndërhyrjet quan jetë të shëndetshme ti?”

 (BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: